• HABER DETAY

Avrupa'dan Kral ve Kraliçe olmak için gidiyorlar

Avrupa'dan Kral ve Kraliçe olmak için gidiyorlar

Sinema ve dizi sektörüne yeni yüzler kazandırmayı amaçlayan Vizyon Production & Bonart Ajans işbirliğiyle düzenlenen, MSM Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin manevi katkılarıyla gerçekleştirilecek “4. Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması”nın finali için geri sayım başladı.

Türkiye ve Avrupa'dan 925 kişinin başvuru yaptığı organizasyon komitesi bu sayıyı fotoğraflar üzerinden yapılan eleme ile 160 kişiye indirdi. Müjdat Gezen, Tamer Karadağlı, Volkan Severcan, Coşkun Sabah, Hilal Özdemir ve Kasım Aksoy’dan oluşan ön jüri, final için 12 kadın 12 erkek finalisti belirleyecek. Toplam 24 aday Bodrum Samara Hotel’deki finalde taç giymek için podyuma çıkacak. Yarışmada dereceye girerek taç giyen iki isim, sinema ve dizi sektörüne adım atmış olacak.

Avrupa'da 1. olan Kral ve Kraliçe adayı Bodrum'a gidiyor

Almanya'nın Düsseldorf kentinde, sinema ve dizi sektörüne yeni yüzler kazandırmayı amaçlayan Vizyon Production & Bonart Ajans ve Avrupa Temsilcisi Gülnaz Ajans işbirliğiyle düzenlenen, 4. Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması'nın Avrupa elemelerine çok sayıda katılımcı katılmış ve jurinin değerlendirmesinde, elemelerde kadın finalist Linda Gündüz ve erkek finalist Şevki Eren Sancak seçildiler.

Almanya'nın Duisburg kentinde yaşayan Linda Gündüz 20 yaşında, Kiev doğumlu, 1.80 cm boyunda ve öğrenci. Erkek adaylar arasından seçilen Şevki Eren Sancak ise 20 yaşında ve Almanya doğumlu. Yarışmaya Lünen kentinden katılan Sancak, 1.85 cm boyunda ve öğrenci.

Tarih: 18 - Haziran - 2021

DİĞER HABERLER
İletişim Bilgileri
0049 211 583 00 571
info@gulnazajans-akademi.com
0049 178 922 72 77
Monschauer Str. 12 D-40549 - Düsseldorf/Germany