Hakkımızda

Gülnaz Çalıkoğlu tarafından 1995 yılından itibaren hizmet gösteren Ajansımız sadece Almanya ve Avrupa olarak değil, Türkiye’de de çalışmalar yapmaktadır.


Gülnaz Ajans kurucusu Gülnaz Çalıkoğlu, 1995 yılında yapılan Avrupa Güzellik Yarışması’nı kazandıktan sonra, okul eğitimlerinin yanısıra modelliğe devam etmiştir. O dönemlerde Avrupa’da bir Türk Ajansı’nın eksikliğini görüp, Avrupa’nın ilk Türk Mankenlik, Modellik ve Cast Ajansı’nın kurucusu olmuştur. Bunun yanısıra Avrupa’da bir çok ilklere imza atmıştır, Güzellik Yarışmaları, Ses Yarışması, TV Cast Programı, TV Kadınca Show Programı, Kadınca Moda Dergisi.

Eğitim alanında, Düsseldorf Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitererek, Sosyal Terapist olarak çalışmaya başlamıştır. 15 yıl Sosyal Terapist olarak görev yaptıktan sonra Doçentlik sınavınıda başararak, Doçent ünvanını almıştır. Ajansına ek olarak, Akademisini kuran Gülnaz Çalıkoğlu, diğer branşlarda da hizmet vermek amacı ile ek olarak Güzellik Uzmanı, Moda Tasarımcısı eğitimlerinide tamamlamıştır. Akademi bölümünde tüm Eğitimler ve Seminerler Gülnaz Çalıkoğlu yönetiminde verilmektedir.

Sosyal Terapist, Doçent Gülnaz Çalıkoğlu, ilk kitabı Türkçe MPU Hazırlık’tan sonra ikinci kitabı Kişisel Gelişim üzerine ''Anahtar Elimizde'' kitabını  yazmıştır.

Gülnaz Ajans & Akademi, Güleryüz, Kalite ve Disiplinli imajıyla tecrübeli bir kimliğe sahiptir.


Gülnaz Ajans & Akademi, yeniliğe ve değişime açık olmanın getirdigi en kaliteli hizmetleri sunmayı hedef edinmiştir.

 

HAKKIMIZDA
İletişim Bilgileri
0049 211 583 00 571
info@gulnazajans-akademi.com
0049 178 922 72 77
Monschauer Str. 12 D-40549 - Düsseldorf/Germany